Деміївська

Голосієво - Київ
проспект Науки, 30

Позняки

Позняки, Осокорки - Київ
вул. Анни Ахматової, 30

Записатися на заняття
Тел. та Viber:

(096) 734 03 57

ЦіниРозкладФотоВідеоКОНТАКТИ
Перше тренування - лише 250 грн!
Жіночий фітнес та танець в ALEKSA Studio

Зумба фітнес
Zumba fitness

Zumba - це неймовірно енергійна танцювальна фітнес-програма, яка підійде абсолютно всім. Ці тренування - це справжнє свято руху, яке запалить вогонь у вашому серці та зарядить вас позитивною енергією на весь день!

На класі Zumba провідний інструктор на чолі з групою учасників буде виконувати різноманітні рухи та зв'язки під гарячі музичні ритми, які підірвуть ваші ноги та збадьорять ваш розум. Хіт за хітом, ви будете танцювати та крутитись під красиву музику, наслідуючи рухи свого інструктора.

Zumba fitness (Зумба фітнес) в ALEKSA Studio

Оскільки рух - це життя, Zumba дозволить вам розгойдатися та розслабитися, насолоджуючись при цьому музикою та суспільством рівноправних фанатів цих занять. Завдяки взаємодії з іншими учасниками, ви зможете насолодитися приємною атмосферою занять, знайти нових друзів та розширити свій соціальний коло.

Але Zumba - це не просто веселість, але й неймовірно ефективний спосіб скинути зайві кілограми. Під час класів ви будете працювати всі групи м'язів, збільшувати свою витривалість та кардіов'язкість, а також вивільняти ендорфіни - гормони щастя, які допоможуть вам зняти стрес та відчути себе здоровим та енергійним.

Отже, якщо ви шукаєте веселе та ефективне тренування, яке неодмінно додасть позитиву у вашому житті, Zumba - це саме те, що вам потрібно!

Фітнесс и танец – программа Зумба фітнес (Zumba Fitness)

Зумба - це танцювальна фітнес-програма, яка базується на латиноамериканських ритмах. Вона була створена Альберто Пересом, фітнес-інструктором з Колумбії, який прагнув поєднати здоровий спосіб життя з регулярними спортивними тренуваннями під музику.

Зумба є високоінтенсивним аеробним видом спорту, який відомий своєю здатністю сприяти схудненню та підвищувати загальний рівень фізичної активності. Вона включає просту танцювальну хореографію, яку легко повторювати, незалежно від рівня фізичної підготовки. Тому зумба є доступним і зручним видом тренувань для всіх, хто хоче підтримувати форму та здоров'я.

Перше тренування - лише 250 грн!

Запишіться на пробне заняття:

{$ userAgent $}

Наші адреси

Записатися на заняття: (096) 734 03 57

maps

ДеміївськаГолосієво - проспект Науки, 30

maps

ПознякиПозняки, Осокорки - А. Ахматової, 30

Записатися на заняття: (096) 734 03 57
faq-up