Деміївська

Голосієво - Київ
проспект Науки, 30

Позняки

Позняки, Осокорки - Київ
вул. Анни Ахматової, 30

Записатися на заняття
Тел. та Viber:

(096) 734 03 57

ЦіниРозкладФотоВідеоКОНТАКТИ
Перше тренування - лише 250 грн!
Танець та спорт в ALEKSA Studio

Барре - Barre
Метод Barre

Створила barre, звісно, ​​балерина. Німецька танцівниця Лотте Берк була змушена залишити сцену після серйозної травми та винайшла фітнес, який допоміг їй підтримувати себе у формі та зберігати точені рельєфи тіла навіть без щоденних балетних тренувань. Згодом метод ввібрав у себе принципи пілатесу та йоги, став більш універсальним і доступним. Успіх методу у його ефективності та естетиці. Це ідеальний фітнес для жінок – хоч би що ти робила, це красиво.

Метод заснований на комбінації балетних та силових вправ та грамотному поєднанні типів м'язового навантаження. Саме хитре поєднання спорту та балету робить м'язи танцюристів такими рельєфними. Поєднання різних амплітуд руху та тривалі утримання певної пози – секрет успіху та незвичайне для організму навантаження, тому barre здивує навіть спортивних гурманів.

Боди балет – ALEKSA Studio - Позняки, Демиевка - Голосеево.

Барре, балет та привабливість жінки

За cardio режим відповідають повноамплітудні рухи та високий темп тренування, тому за 55 хвилин ви спалюєте близько 400 калорій, ми заміряли.

Ефект накопичувальний, тому важливою є регулярність тренувань. Навіть раз на тиждень достатньо, щоб відчути, як зміниться ваше тіло – випрямиться постава, ви відчуєте приплив енергії та сил. Якщо займатися частіше, наприклад 3-4 рази на тиждень, тіло стане підтягнутим, "піде животик", сформується гарна талія, ноги стануть рельєфними, а м'язи подовженими, як у танцюристів.

Боди балет – грациозность и плавность движений, стретчинг.

Перше тренування - лише 250 грн!

Запишіться на пробне заняття:

{$ userAgent $}

Наші адреси

Записатися на заняття: (096) 734 03 57

maps

ДеміївськаГолосієво - проспект Науки, 30

maps

ПознякиПозняки, Осокорки - А. Ахматової, 30

Записатися на заняття: (096) 734 03 57
faq-up