Деміївська

Голосієво - Київ
проспект Науки, 30

Позняки

Позняки, Осокорки - Київ
вул. Анни Ахматової, 30

Записатися на заняття:

(096) 734 03 57

ЦіниРозкладФотоВідеоКОНТАКТИ
Перше тренування - лише 200 грн!
Школа Pole Dance ALEKSA Studio

Pole Exotic
Танець біля пілону / Пол денс екзотік

Exotic Pole Dance – це, мабуть, найтанцювальніший напрямок у poledance. Екзотик пол денс – це поєднання двох напрямків: стрип-пластики та пол денс. Наголос робиться не тільки на акробатичні трюки, а й на танцювальні зв'язки навколо пілона та в партері (на підлозі).

Екзотик пол денс швидше стан душі. Тілорухи тут лише супроводжують, оформляють емоції. Пристрасть, еротика, екзотичність – сенс цього стилю.

Отже, у чому відмінність pole dance від exotic? У pole dance більше приділяємо часу трюкам на пілоні, круткам, прокачуванні м'язів преса, спини і т. д. В екзотиці розминка має більш танцювальний легкий характер, розучуються танцювальні зв'язки в партері, на пілоні, різні перевороти, які потім використовуються в танці.

Pole Exotic - це танець біля пілону на підборах.

Pole Art c силовыми спортивными элементами в школе ALEKSA Studio (Киев).

Pole Exotic - це насамперед танець.

У цьому танці акцент спрямований на хореографічні рухи. Переважають танцювальні рухи біля пілону на каблуках ( стріпах). Взуття на початку не обов‘язкове. Акробатичних елементів набагато менше, ніж самого танцю. Самі елементи легені. Використання наколінників. У Екзотик підлога денс дуже багато елементів і переходів у партері (на підлозі). Необмежений вибір одягу: легінси, шорти, топи, вільні штани, штани "палаццо", "повітряні" сукні (візуально зроблять ширше амплітуду рухів).

Pole Exotic танцюють як у босоніжках, так і в професійних ботфордах (стріпах).

В первую очередь танец и костюм – Pole Dance Art (пол денс арт) в школе Pole Dance ALEKSA Studio (Киев).

Стимулы и воодушевление в ALEKSA Studio (Киев)

Танец – это в первую очередь для себя. Однако продемонстрировать свои успехи – очень важно. Это добавляет дополнительную мотивацию, придает новые силы в регулярных занятиях спортом и танцем. Умение правильно ходить, грациозно двигаться – можно продемонстрировать на показе мод, на фотосессии, на профессиональной видеосъемке, в шоу-программе. Ничто не вдохновляет больше, чем восхищенные взгляды любящих друзей и любимых. Наталья Семкина в школе Pole Dance ALEKSA Studio регулярно предоставляет возможность ученикам и тренерам проявить себя. Выступление перед камерой или перед публикой меняет наших учениц, внушает им уверенность в себе, в своей красоте и привлекательности, а аплодисменты, лайки и просмотры – лучшая положительная оценка самого справедливого жюри – публики.

Ученицы и тренеры школы Pole Dance (пол денс) ALEKSA Studio на показе мод в Украинском доме.

Pole Art (пол арт), Pole Dance (пол денс) и показ мод в ALEKSA Studio, Киев.

Перше тренування - лише 200 грн!

Запишіться на пробне заняття:

{$ userAgent $}

Наші адреси

Записатися на заняття: (096) 734 03 57

maps

ДеміївськаГолосієво - проспект Науки, 30

maps

ПознякиПозняки, Осокорки - А. Ахматової, 30

Записатися на заняття: (096) 734 03 57
faq-up